Відгуки

Надія Абрам'як (11.03.2017)

Івано-Франківськ

Задоволена оперативністю,переїхали практично за день,працювало 7 чоловік і шофер,роботи багато було,особливо тяжко зносити було велике двохспальне ліжко з 9 поверху,але хлопці молодці!!дякую,багато Вам клієнтів бажаю!

Анна Овсянкіна (08.11.2016)

Івано-Франківськ

Дякую компанії Комфортний переїзд за дійсно гарно зроблений переїзд в новий офіс! По перше, вантажники приїхали вчасно :), так я це ціную - це те, що ніби має бути само собою, але часто так не є. По друге, нас дійсно нічого не стосувалось, гарно запакували меблі, швидко винесли, потім швидко занесли))), все поставили там, де ми показали. Ми довше саме їхали з одного офісу в інший, бо коли у Франківську дощ, то весь центр, то суцільні затори.
І особлива подяка менеджеру компанії, Софії - дуже приємно було звернутись!

Віка Деренюк (15.10.2015)

Розкажу,як у мене все складалося із переїздом.
Зїжджати-переїжджати мені в своєму житті, за останні 5 років довелося уже 8 раз . Всі ті разим я тільки контролила процес - підганяла і керувала, бо були сильні чоловічі руки і плечі. Проте, і всі попередні рази не все пройшло гладко,бо просити знайомих,працівників,напрягати когось,щоб він звільнив свій вечір під перевезення твоєї шафи - не сильно комфортно
Цього разу я залишилася із переїздом сам-на-сам. Зателефонувала другові,дізналася параметри його машини і його графік , але найти ще пару рук і спин не вдавалося. То казали, будем бачити,то передзвониш, то щось в такому роді. Тоді,я вирішила не заморочуватися і зателефонувати в "кОМФОРТНИЙ ПЕРЕЇЗД".Вивчила відгуки- якіс одні лиш позитивні,вивчила сайт - гарно написано все , правильно для сайту ,але не вірила, що то не просто красивий текст для продаж. Замовила. Перед тим 3 дні пакувала все по коробочках і заклеювала скотчем і робила написи. Але мене не вистачило , як завжди на всі речі ( я ж ніколи не займалася переїздом, завжди хтось інший). Переживала стосовно переїзду я два дні, оскільки місце,куди звозилось все було недостатнє для речей, поганоосвітлбюване,та і речі не всі попаковані,та і дівочі - кружечки,чайнички,коробочки,шкатулочки)))
При переїзді не почула від хлопців жодного некоректного вислову ні на рахунок того,як все складено було,ні на рахунок мого акваріума в якому почти висохла вода і він був зелений і немитий.Взагалі нічого,від чого мені було б ніяково. Все бережно брали,бережно носили,легенько складали. А от що було із манікеном,на якому висіло весільне плаття і я вже не могла його демонтувати ))). Хлопці для манекена постелили в машині і поожили паню,щоб вона не вимастилась!!а несли її як !!! несли і ще тримали подол плаття! я сама б так не несла той манікен,а тут чужі люди до чужого майна так охайно і трепетно відносяться!
Все класно звезли,розложили максимально адекватно, приємно ,ввічливо,швидко.Чесно, з ними б хотілося ще переїжджати і переїжджати .Наступного разу ,коли знову буду переїжджати, уже переживати не буду, бо відразу викличу Комфортний переїзд
Найкращий бал,найращий переїзд.
до речі,вам вдалося підтвердити і оправдати кожне слово,написане на вашому сайті - МОЛОДЦІ!!!!

Інна (06.08.2012)

Все дуже класно...задоволена на всі 100%. Усе дуже швидко і якісно. Дуже вам дякуємо.

Ще відгуки...

Top