Office move

Офісний переїзд - це не тільки перевезення меблів, а ще й дорогої офісної техніки, банкомату, громіздких сейфів. Документація і всілякі декоративні речі теж ускладнюють переїзд.

Офісний переїзд - це процес ретельного планування роботи всієї команди людей, які задіяні в ньому. Це як п’єса в якій кожен має свою роль. Зателефонуйте в мувінгову компанію «КОМФОРТНИЙ ПЕРЕЇЗД» і викличте менеджера оцінювача, який порадить і проконсультує , як найкраще здійснити переїзд. Ця послуга є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Початок співпраці відбувається укладенням договору, де чітко обумовлюється всі деталі офісного переїзду, визначається терміни і час здійснення переїзду. Для офісів і банків є важливий аспект – це безперервна робота офісу. Для зручності переїзду ми працюємо 24 години на добу, що дає можливість працювати в нічний час і прискорити перевезення офісу на нове місце з мінімальними втратами у простою офісу.

Попередньо завозяться пакувальні матеріали, для того щоб офісні працівники самостійно спакували свої документи для уникнення їх плутанини на новому робочому місці. Всі коробки маркуються у відповідності до кожного робочого місця. Наші досвідчені вантажники розберуть, упакують всі меблі і техніку у пакувальний матеріал. Для цього будуть використані картонні коробки, повітряно-бульбашкова плівка, гофрокартон, картонні листи, стрейч-плівка і скотч… Запорука благополучного і цілісного переїзду офісів полягає у використанні сучасного пакувального матеріалу і технологій їх використання.

Завантажений автомобіль - меблевозка перевезе всі речі на нову адресу, де вантажники-пакувальники на попередньо визначені місця розставить всі меблі і техніку.

Після закінчення переїзду наші вантажники приберуть і вивезуть все утворене сміття з пакувального матеріалу на сміттярку. При бажанні клієнта надамо послугу з генерального прибирання офісу. Також ми надаємо послугу офісного переїзду «під ключ», це легкий і комфортний спосіб перевезення офісного майна без Вашої участі і з нашою відповідальністю!

Комплекс робіт для Офісного переїзду:

безкоштовна оцінка вартості переїзду;

демонтаж та пакування офісної техніки і меблів;

надання пакувальних матеріалів;

маркування предметів, коробок;

надання спеціалізованих автомобілів;

завантаження та розвантаження;

розпакування офісного майна заздалегідь обумовленим планом;

монтаж і розстановка меблів;

вивіз сміття, що утворився в процесі робіт.

Top