О компании

Напрям діяльності: Наша робота - це проблеми і потреби кожного українця, фірми чи групи компаній у перевезення майна по місту, області чи Україні. Індивідуальний підхід і комплексність нашої послуги – найцінніше, що може бути і є для нашого клієнта.

Досягнення: Досягнень в нас багато різних. За 13 років діяльності здійснили понад 10000 переїздів по Україні. За БІЗНЕС-РЕЙТИНГОМ за 2011-2012 роки посіли 4-те місце в Ів-Фр. обл. за номінацією "Показники ефективності використання ресурсів", а також маємо право називатися "Лідером галузі 2012 року" у своєму виді діяльності. 2012 рік. посіли 7-ме місце за видом діяльності "Організація перевезення вантажів". В нашому офісі на всій стіні розміщенні подяки наших клієнтів, найзворушливіша подяка від жінки-інваліда, де вона дякує за нашу допомогу і тепле відношення до неї, яке було краще ніж в пансіонаті. З 2010 року і по теп. час розвиваємо мережу наших представництв по Україні (Львів, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк). Розвиваємося шляхом франчайзингу.

Команда: На початку наша команда складалась з 4-ох людей. На даний момент в нас працюють близько 80 людей: менеджери, вантажники, меблярі, водії. Команда освідченних, культурних і відповідальних людей - це те, за що нас цінують наші клієнти.

Нашим слоганом є:"ЛЮБІТЬ СІМ'Ю, ЦІНУЙТЕ РЕЧІ І ПЕРЕЇЖДЖАЙТЕ З НАМИ" Варто добавити, що назву нашій компанії і логотип придумали наші клієнти!!


ЦІННІСТЬ БІЗНЕСУ
1. В нашій команді. В нас працюють люди, яких вибрав цей бізнес сам: в нас європейський підхід і кожен знає свою частину роботи і відповідальності.

2. В мережі. Маємо можливість перевозити клієнтів по Україні, тим самим надавати якісну послугу і нести повну відповідальність за весь процес переїзду.

3. В "світлості" бізнесу. Він несе вирішення проблем, які час від часу виникають у кожного українця.

Історія створення: Розповідає Леся Поливода «Бізнес почався з одного купленого холодильника, якого мені доставили під під'їзд. Як його виносити на 5-ий поверх стало моєю проблемою і задачею. Поблизу під'їзду стояло 4-ро кремезних чоловіків, які відмовилися допомогти. От думаю, якби була така компанія, яка б надала мені двох досвідчених вантажників і за 10-15хв. я б почувалася щасливою від покупки. Ця ідея не давала мені спокою півтора роки і реалізувалася у листопаді 2008 року. Через місяць ми вже мали першого клієнта!!»

Top