Офісний переїзд

Офісний переїзд - це не тільки перевезення меблів, а ще й дорогої офісної техніки, банкомату, громіздких сейфів.

Документація і всілякі декоративні речі теж ускладнюють переїзд. Офісний переїзд - це процес ретельного планування робіт всієї команди людей, які задіяні в ньому. Це як п’єса, в якій кожен має свою роль.

Зателефонуйте в мувінгову компанію «КОМФОРТНИЙ ПЕРЕЇЗД» і викличіть менеджера оцінювача, який порадить і проконсультує  як найкраще здійснити переїзд. Ця послуга є БЕЗКОШТОВНОЮ! Початок співпраці відбувається укладенням договору, де чітко обумовлюються всі деталі офісного переїзду, визначаються терміни і час здійснення переїзду. Для офісів і банків є важливий аспект –  безперервна робота офісу. Для зручності переїзду ми працюємо 24 години на добу, що дає можливість працювати в нічний час і пришвидшити перевезення офісу на нове місце з мінімальними втратами у простою офісу.

Попередньо завозяться пакувальні матеріали, для того щоб офісні працівники самостійно спакували свої документи для уникнення їх плутанини на новому робочому місці. Всі коробки маркуються у відповідності до кожного робочого місця.

Наші досвідчені вантажники розберуть, упакують всі меблі і техніку у пакувальний матеріал. Для цього будуть використані картонні коробки, повітряно-бульбашкова плівка, гофрокартон, картонні листи, стретч-плівка і скотч… Запорука благополучного і цілісного переїзду офісів полягає у використанні сучасного пакувального матеріалу і технологій їх використання. Завантажений автомобіль - меблевізка перевезе всі речі на нову адресу, де вантажники/пакувальники розставлять всі меблі і техніку на попередньо визначені місця. Наші співробітники  діють за відшліфованою схемою завантаження і розвантаження автомобіля. Після закінчення переїзду наші вантажники приберуть і вивезуть все утворене сміття з пакувального матеріалу на сміттярку. При бажанні клієнта надамо послугу з генерального прибирання офісу.

Також ми надаємо послугу офісного переїзду «під ключ», це легкий і комфортний спосіб перевезення офісного майна без Вашої участі і з нашою відповідальністю!

 

Комплекс робіт для Офісного переїзду:

  • безкоштовна оцінка вартості переїзду;
  • демонтаж та пакування офісної техніки і меблів;
  • надання пакувальних матеріалів;
  • маркування предметів, коробок; надання спеціалізованих автомобілів;
  • завантаження та розвантаження;
  • розпакування офісного майна заздалегідь обумовленим планом;
  • монтаж і розстановка меблів;
  • вивіз сміття, що утворилося в процесі робіт.
Top