![16807419_1600928353267839_553742958536073689_n.jpg Послуга "Котик на новосілля"](/uploads/media/site_news/0001/01/thumb_34_site_news_small.jpeg)
У нас є послуга "Котик на новосілля"!
Коли у вас нема свого котика,ми надаємо свого :)
Кіт Цезар чудово впорався з своєю місією.
Здавна існує традиція впускати кота у дім першим. Він добрий на початок проживання у ньому, а ще відганяє всяке лихе. От і Комфортний переїзд розширив свої послуги. Першим клієнтом, що скористався була п. Олександра. ЇЇ радості не було меж! А ми ще щасливіші! Звертайтеся!